ДКЗТТI

dtgt@a-teleport.com м.Дніпро, пр. Пушкіна 77-А, 49006

Спецiальнiсть «Д»


З дня заснування нашого навчального закладу у 1902 році на денному відділенні готували спеціалістів тільки за спеціальністю «Експлуатація залізниць», яка сьогодні має назву «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті».

Ліцензійний обсяг прийому – 60 осіб денної та 60 осіб заочної форми навчання.

 

Окрім опанування спеціальних дисциплін студенти за навчальним планом проходять такі види практик:
– навчальна практика на отримання робітничої професії;
– навчальна практика на виробництві;
– технологічна практика;
– переддипломна практика.
На навчальних практиках студенти здобувають такі робітничі професії:
– касир багажний ІІ категорії;
– касир квитковий ІІ категорії;
– касир товарний ІІ категорії;
– сигналіст 3, 4 розрядів;
– складач поїздів 3, 4 розрядів.

 

Бази практик:
– спеціалізовані аудиторії коледжу;
– підрозділи Придніпровської залізниці (станції та вокзали).

 

По закінченню коледжу випускники спеціальності отримують диплом молодшого спеціаліста з кваліфікацією «технік з організації перевезень і управління на залізничному транспорті» і можуть працювати у регіональній філії «Придніпровська залізниця» та інших філіях АТ «Укрзалізниця»,
метрополітен, а також на будь-якому підприємстві на таких посадах:
– черговий по залізничній станції;
– черговий по сортувальній гірці;
– черговий по вокзалу;
– диспетчер поїзний;
– оператор станційного технологічного центру оброблення поїзної інформації та перевізних документів;
– черговий по парку (на залізничному транспорті);
– оператор при черговому по станції;
– касир квитковий;
– касир товарний (вантажний);
– сигналіст;
– складач поїздів.

 

Випускники коледжу мають право вступу до ДНУЗТ (ДІІТ), УкрДУЗТ (ХІІТ), КІЗТ, НТУ(Дніпровська політехніка) та інших ВНЗ III-IV р.а. на скорочений термін навчання.

 

Викладацький склад циклової комісії «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті»:
Мураховська Ганна Вікторівна – завідувач відділення;
Кіржа Тетяна Іванівна – голова ЦК;
Викладачі спеціальних дисциплін:
– Бідкова Алла Вікторівна;
– Дмітраш Тетяна Іванівна.
– Коваль Миколай Петрович;
– Никитенко Тетяна Леонідівна;
– Родоманова Інна Сергіївна;
– Швець Людмила Антиванівна;