ВІТАЄМО!!!

 2 липня 2018

23 травня благодійний Фонд Бориса Колеснікова підвів підсумки всеукраїнського освітнього проекту «Залізничник 2018».Протягом півроку близько тисячі конкурсантів з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Маріуполя, Вінниці, Львова, Миколаєва, Кривого Рогу та Запоріжжя боролися за поїздку на Міжнародну виставку InnoTrans 2018 у Берлін. Вони пройшли два етапи відбору в проекті - продемонстрували свої знання з технічних дисциплін, теорії та історії залізничної галузі та захистили перед експертами власні проекти та розробки.


22 травня в Києві відбувся фінальний етап конкурсу, в якому взяли участь 70 студентів з усіх транспортних ВНЗ і коледжів України, серед яких були 2 студента нашого коледжу спеціальності «Організація перевезень та управління на залізничному транспорті» Гудзенко Роман (гр.4Д2) Клименко Ольга (гр.4Д2)


За результатами конкурсу абсолютно всі учасники фінального етапу відвідають виставку InnoTrans 2018 з 19 по 21 вересня. На виставці молоді фахівці побачать всі досягнення галузі, які є в світі на сьогоднішній день - найсучасніші швидкісні потяги, пасажирські і вантажні вагони від гігантів Alstom, Pendolino, Bombardier Transportation GmbH, Siemens AG, PESA Bydgoszcz, Škoda Transportation, Hyundai Motor Company і багато інше.


Вітаємо студентів нашого коледжу з перемогою в конкурсі! Бажаємо нових успіхів і не зупинятися на досягнутому! [Повернутися до всiх новин]