Виховна робота


Фотография 1 Фотография 1

Цьогоріч 22, 23 та 24 червня 2017 року на спеціальності 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж», галузі знань 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка» проходять засідання Державної екзаменаційної комісії щодо захисту кваліфікаційних дипломних проектів ОКР «молодший спеціаліст» за напрямом 050102 «Комп’ютерна інженерія» у Державному вищому навчальному закладі «Дніпропетровському коледжі транспортної інфраструктури».

Актуальна інформація щодо діяльності спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» коледжу та її випускників завжди цікавили потенційних роботодавців, тому головою ДЕК, вже не один рік поспіль є представники відділення проектно-конструкторського бюро по автоматизації систем управління на залізничному транспорті ВП «Дніпропетровське відділення» філії ГІОЦ.

22 червня 2017 року засідання Державної екзаменаційної комісії розпочалося з виступу голови циклової комісії Колесник Наталії Віталіївни, яка привітала «без п’яти хвилин» кваліфікованих молодших спеціалістів і побажала їм успішного захисту дипломних проектів.

На захисті були представлені різнопланові дипломні проекти, майже кожен з яких містив або «програмний продукт» у вигляді електронного підручника чи прикладної програми різної направленості, або розробку матеріалів контролю (вхідні тести) для перевірки знань з дисциплін курсу, або діючий оригінал макет периферійних пристроїв персонального комп’ютера.

22 червня 2017 року

Дипломні проекти захищали:

Фотография 1 Фотография 1

1. Філіп Олександра Олександрівна

2. Білошицький Юрій Олександрович

3. Загорулько Софія Вікторівна

4. Сидоренко Дар’я Юріївна

5. Шкуратенюк Руслан Олександрович

6. Корнусь Оксана Вікторівна

7. Комаровська Світлана Ігорівна

8. Шаповалов Артем Олександрович

Фотография 1 Фотография 1

23 червня 2017 року

Дипломні проекти захищали:

1. Біловол Тимур Володимирович

2. Саркісов Олександр Михайлович

3. Сніжко Андрій Едуардович

4. Желізняк Владислав Олегович

5. Журавель Сергій Владиславович

6. Куликов Юрій Вадимович

7. Кушпіт Юрій Ігорович

8. Полонська Анастасія Сергіївна

Фотография 1 Фотография 1

24 червня 2017 року

Дипломні проекти захищали:

1.Гаращенко Ілля Дмитрович

2.Басан Данило Юрійович

3.Золотарьов Дмитро Владиславович

4.Кучеренко Антон Юрійович

5.Яцук Ян Валерійович

6.Деркач Євгеній Ігорович

7.Тарасюк Ігор Сергійович

Фотография 1 Фотография 1
Усі представлені роботи відзначалися достатньо високим рівнем свого виконання та оформлення презентації.

Ми щиро вітаємо випускників з подоланням першої сходинки професійного становлення та бажаємо подальшого фахового розвитку й успіхів у всіх напрямках трудової діяльності та у майбутній професійній кар’єрі!


У 2015-2016 навчальному році студент групи 2ОТ1 Олексін Микита приймав участь в міському етапі олімпіади з інформатики.


Студенти групи 3ОТ1 Філіп Олександра та Біловол Тимур і студенти групи 2ОТ1 Байдацький Олексій, Жилкін Анатолій, Дубровін Микола, Сокол Олександр та Тодоров Віталій на конкурсі знань з інформатики і комп’ютерної техніки під назвою «Хмарні технології» посіли 2 командне місце.


15 жовтня 2015 року ми відвідали постійнодіючу виставку пожежно-допоміжної служби Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Дніпропетровській області.

У старовинній будівлі пожежної частини за адресою вулиця Юрія Савченко, буд. 2 зараз знаходиться одна з кращих в країні виставок пожежно-рятувальної служби, в якій представлена практично вся історія пожежної справи нашої області. Тут же є кінозал, де скрипучі старовинні кінострічки переносять глядачів у далекі часи, розповідаючи про подвиги пожежників.

Особливий інтерес і у підростаючого покоління, і у дорослих викликає зал історії пожежної охорони, де можна помилуватися на ті самі мудрі каски катеринославських борців з вогнем, побачити еволюцію пожежних автомобілів і ще багато цікавого.

Сьогодні будівля пожежної частини продовжує нести пожежну службу, як і багато років тому. Окрім виставки, тут розміщується друга самостійна державна пожежна частина Голового управління МНС України у Дніпропетровській області.

Експозиція пожежно-технічної виставки розташовується в трьох залах. Унікальні експонати виставки знайомлять численних відвідувачів із зразками сучасної та старовинної пожежної техніки і захоплюючою історією пожежної справи. Також на виставці можна побачити, як розвивалася протягом століть пожежно-рятувальна служба старовинного Дніпропетровська.

Експонати першого залу розповідають про історію розвитку пожежної справи у Центральній частині України та Дніпропетровщині. Тут можна побачити велику кількість документів, фотографій і устаткування, за допомогою яких у минулих століттях боролися з руйнівною силою вогню відважні пожежники.

У другій залі розповідається про основні причини, через які виникають пожежі, і надзвичайні ситуації.

Відвідувачам розповідають про те, яких потрібно вживати заходів для запобігання біди і як ліквідувати її.

Особливий інтерес викликають макети споруд, інструменти пожежників. Все це дає можливість скласти повне враження про професійну діяльність пожежно-рятувальної служби Дніпропетровщини.

Третій зал виставки був відкритий до 20-тої річниці аварії на Чорнобильській атомній станції. У залі представлені різні свідоцтва найбільшої техногенної катастрофи, що сталася у світі. Тут можна побачити документи, фотографії та зразки дитячої творчості.

Серед експонатів залу представлені матеріали, що розповідають про долю дніпропетровських пожежників, котрі взяли участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Захоплення відвідувачів викликають справжні експонати виставки: мідні каски, на яких відображались відблиски пожеж початку минулого століття, заливні труби (ручні насоси) і паровий насос англійської фірми «Шанд Мейсон», придбаний для пожежних Єкатеринослава на початку ХІХ століття.

Виставки такого масштабу і з такою великою експозицією немає більше ні в одній області нашої країни, а її відкриття відбулося 25 грудня 1982 року.