Розклад занять

Розклад занять І курсу на ІІ семестр 2018 н.р.
П
О
Н
Е
Д
I
Л
О
К
I 1Т1 1Т2 1Р1 1Д1 1Д2 1Е1/1Ш1 1ОТ1/1БО1
Фізика
Хританько Г.М 411

Інформатика
Інформатика
Кіріченко Я.Ф 17

Фізика
Всесвітня історія
Соколов В.П. 507
Українська мова
Болотникова О.В. 212
Всесвітня історія
Турченко О.І. 202
Біологія

Ємельяненко О.Є 509
Українська мова

Пономаренко Т.В 201
Біологія
II Історія України
Турченко О.І. 202
Фізична культура
Прокоп О.М.
Фізика

Хританько Г.М 411
Українська література
Болотникова О.В. 212
Біологія
Ніковська Г.К. 418
Захист Вітчизни, МПСД
Соколов В.П 507
Полонська О.А. 409
Математика
Тарасенко Г.А 501
III Всесвітня історія
Соколов В.П. 507
Історія України
Турченко О.І. 202
Інформатика

Кіріченко Я.Ф 17
Математика

Воробйова Н.О. 512
Інформатика

Кремер О.О 19
Математика
Математика
Худякова В.Е 510
Українська література
Пономаренко Т.В 201
IV Математика

Худякова В.Е 510
Біологія
Біологія

Ніковська Г.К. 211
Математика
Математика

Воробйова Н.О. 512
Історія України
Турченко О.І. 202

Історія України
Турченко О.І. 202
Інформатика
Кіріченко Я.Ф 17
---------------
Всесвітня історія
Соколов В.П 507
В
I
В
Т
О
Р
О
К
I Захист Вітчизни

Турченко О.І. 202
Математика
Худякова В.Е 510
Іноземна мова
Енвальд О.С 504
---------------
Українська мова
Болотникова О.В. 212
Всесвітня історія
Соколов В.П 507
Зарубіжна література
Шпінь Л.О 505
II Математика
Худякова В.Е 510
Захист Вітчизни

Турченко О.І. 202
Зарубіжна література
Шпінь Л.О 505
Фізична культура
Доброскок О.В.
Українська література
Болотникова О.В. 212
Захист Вітчизни, МПСД
Соколов В.П 507 Полонська О.А. 409
Математика
Тарасенко Г.А 501
III Зарубіжна література
Шпінь Л.О 505
Всесвітня історія
Турченко О.І. 202
Інформатика
Кіріченко Я.Ф 17
Інформатика
Кремер О.О 19
Фізична культура
Доброскок О.В
Математика

Худякова В.Е 510
Історія України
Всесвітня історія
Соколов В.П 507
IV Фізична культура
Лущін О.В
Зарубіжна література
Шпінь Л.О 505
Захист Вітчизни, МПСД
Соколов В.П 507 Полонська О.А. 409
Всесвітня історія
Турченко О.І. 202
Інформатика
Кремер О.О 19
Фізична культура
Доброскок О.В
Історія України
Гончар О.Л 214
С
Е
Р
Е
Д
А
I Захист Вітчизни
Турченко О.І. 202
Українська мова
Артюшенко О.В 307
Історія України

---------------
Біологія
Ніковська Г.К. 418
Зарубіжна література
Шпінь Л.О 505
Інформатика
Кіріченко Я.Ф 17 Кремер О.О. 19
Фізика

Хританько Г.М 411
Історія України
II Фізика
Хританько Г.М 411
Українська література
Артюшенко О.В 307
Біологія
Ніковська Г.К. 418
Зарубіжна література
Шпінь Л.О 505
Історія України
Турченко О.І. 202
Історія України
Гончар О.Л 214
Українська література
Пономаренко Т.В 201
III ---------------
Фізика
Хританько Г.М 411
Українська мова
Пономаренко Т.В 201
Історія України
Турченко О.І. 202
Захист Вітчизни, МПСД
Бориславський Ю.Е 401 Полонська О.А. 409
Зарубіжна література
Шпінь Л.О 505
Іноземна мова
Дмитрієва О.В. 418
IV ---------------
Захист Вітчизни
Турченко О.І. 202
Українська література
Пономаренко Т.В 201
Захист Вітчизни, МПСД
Бориславський Ю.Е 401 Полонська О.А. 409
---------------
Іноземна мова
Енвальд О.С 504 Дмитрієва О.В. 418
Зарубіжна література
Шпінь Л.О 505
Ч
Е
Т
В
Е
Р
I Хімія
Полонська О.А 409
---------------
Математика
Воробйова Н.О. 512
Біологія

---------------
Біологія
Ніковська Г.К. 211
Фізика
Хританько Г.М 411
Українська література

---------------
II Біологія
Ніковська Г.К. 418
Інформатика
Кіріченко Я.Ф 17
Хімія
Ємельяненко О.Є 509
Хімія
Полонська О.А 409
Фізика
Богатирьов Ю.І 307
Українська мова
Куксіна Л.О 505
Фізика
Хританько Г.М 411
III Українська література
Артюшенко О.В 212
Біологія
Ніковська Г.К. 418
Фізика
Хританько Г.М 411
Фізика
Богатирьов Ю.І 307
Хімія
Полонська О.А 409
Українська література
Куксіна Л.О 505
Біологія
Ємельяненко О.Є 509
IV Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
П
`
Я
Т
Н
И
Ц
Я
I Інформатика
Кіріченко Я.Ф 17
---------------
---------------
Фізика

---------------
Захист Вітчизни, МПСД
Бориславський Ю.Е 401
---------------
Хімія
Ємельяненко О.Є 509
---------------
II Українська мова
Артюшенко О.В 212
Іноземна мова
Дмитрієва О.В. 418
Історія України
Гончар О.Л 214
Захист Вітчизни, МПСД
Бориславський Ю.Е 401
---------------
Математика
Воробйова Н.О. 512
Біологія
Ємельяненко О.Є 509
Фізична культура
Чорнодуб О.М.
III Іноземна мова
Енвальд О.С 504
Хімія
Полонська О.А 409
Фізична культура
Прокоп О.М.
Математика
Воробйова Н.О. 512
Іноземна мова
Дмитрієва О.В. 418
---------------
Географія
Гончар О.Л 214
IV ---------------
---------------
---------------
Іноземна мова
Енвальд О.С 504
Фізика

---------------
---------------
Іноземна мова
Дмитрієва О.В. 418
Розклад занять ІІ курсу на ІІ семестр 2018 н.р.
П
О
Н
Е
Д
I
Л
О
К
I 2Т1 2Т2 2Р1 2Д1 2Д2 2Е1 2Ш1 2ОТ1 2БО1
Українська література
Куксіна Л.О 507
Фізична культура
Проком О.М

Електротехніка з основами електроніки

Білошицька Л.Ф. 301
Математика
Воробйова Н.О. 512
Іноземна мова за ПС
Дерев'янко Л.І 416
Інженерна графіка
Носач Е.А 402 Потапенко О.А 502
Математика
Тарасенко Г.А 501
Технологія галузі
Шевченко Є.Г 16
Економіка підприємства
Кисельова С.Д 11
Фінанси
Кіржа Х.Ю 403
II Фізична культура
Лущін О.В.
Українська література
Куксіна Л.О 507
Українська література
Пономаренко Т.В 201
Географія шляхів сполучення
Коваль М.П 406
Математика
Воробйова Н.О. 512
Електротехніка та електровимірювання
Каптановська О.М 312
Іноземна мова за ПС
Дерев'янко Л.І 416
Електрорадіовимірювання
Шевченко Є.Г 16
Гроші і кредит
Купрієнко І.А 508
III Астрономія
Хританько Г.М 411
Електротехніка та електровимірювання
Каптановська О.М. 312
Фізична культура
Лущін О.В.
Іноземна мова за ПС
Дерев'янко Л.І 416
Фізична культура
Доброскок О.В.
---------------
Електричні вимірювання
Шевчекно Є.Г 16
Математика
Тарасенко Г.А 501
Фінанси підприємства
Купрієнко І.А 508
IV Іноземна мова за ПС
Дерев'янко Л.І 416
Астрономія
Хританько Г.М 411
---------------
Фізична культура
Доброскок О.В.
---------------
---------------
Технологія галузі
Шевчекно Є.Г 16
Економічна теорія
Купрієнко І.А. 508
Бухгалтерський облік
Литвак Ю.П 514
В
I
В
Т
О
Р
О
К
I ---------------
---------------
Обчислювальна техніка
Колесник Н.В 10 Кіріченко Я.Ф 17
Безпека жяттедіяльності
Зінченко Г.Б 518
---------------
Фізична культура
Доброскок О.В.
Астрономія
Хританько Г.М 411
Електрорадіовимірювання
Шевченко Є.Г 16
Економіка підприємства
Кисельова С.Д 11
II Культорологія
Ісаєва Н.О 211
Технологія галузі
Колісник О.С. 4
Астрономія
Хританько Г.М 411
Технологія галузі
Бідкова А.В 408
Безпека жяттедіяльності
Зінченко Г.Б 518
Обчислювальна техніка
Колесник Н.В 10
Електротехніка з основами електроніки
Каптановська О.М 312
Українська література
Пономаренко Т.В 201
Історія України
Гончар О.Л. 214
III Електротехніка та електровимірювання
Каптановська О.М. 312
Культорологія
Ісаєва Н.О 211
Безпека жяттедіяльності
Зінченко Г.Б 518
Системи регулювання рухом

Шевченко Є.Г. 100
Українська мова
Інженерна графіка
Носач Е.А 402 Потапенко О.А 502
Астрономія
Хританько Г.М 411
Математика

Тарасенко Г.А 501
Українська література
Українська мова

Пономаренко Т.В 201
Математика
Іноземна мова за ПС
Енвальд О.С. 504
IV ---------------
Іноземна мова за ПС
Енвальд О.С 504
Екологія
Зінченко Г.Б 518
Інженерна графіка
Носач Е.А 402 Потапенко О.А 502
Системи регулювання рухом

Шевченко Є.Г. 100
Українська мова
Електротехніка та електровимірювання
Каптановська О.М 312
Українська література
Пономаренко Т.В 201
Астрономія
Хританько Г.М 411
Математика
Тарасенко Г.А 501
С
Е
Р
Е
Д
А
I Технологія галузі
Береза Р.Р. 5-А
Економічна теорія
Купрієнко І.А. 508
Іноземна мова за ПС
Дмитрієва О.В. 418 Енвальд О.С 504
Інженерна графіка
Носач Е.А 402
---------------
Інженерна графіка
Носач Е.А 402 Потапенко О.А 502
Математика
Худякова В.Е 510
Технологія галузі
Шевченко Є.Г 16
Безпека жяттедіяльності
Зінченко Г.Б 518
Українська мова
Пономаренко Т.В 201
II Економічна теорія
Купрієнко І.А. 508
Інженерна графіка
Носач Е.А 402 Потапенко О.А 502
Математика
Худякова В.Е 510
Технологія галузі

---------------
Технологія галузі
Бідкова А.В 408
Конструкц та електротехн матеріали
Білошицька Л.Ф 301
Екологія
Зінченко Г.Б 518
Іноземна мова
Дерев'янко Л.І 416 Дмитрієва О.В 504
Іноземна мова за ПС
Енвальд О.С. 504
III Іноземна мова за ПС
Дерев'янко Л.І 416
Матеріалознавство
Білошицька Л.Ф 301
Технологія галузі
Михайлова В.В. 1
Українська література
Болотникова О.В 212
Системи регулювання рухом
Шевченко Є.Г. 100
Іноземна мова за ПС
Енвальд О.С 504
Економічна теорія
Купрієнко І.А. 508
Культурологія
Гончар О.Л. 214
Розміщення продуктивних сил
Кисельова С.Д 11
IV Матеріалознавство
Білошицька Л.Ф 301
---------------
Культурологія
Гончар О.Л. 214
Системи регулювання рухом
Шевченко Є.Г. 100
Українська література
Болотникова О.В 212
Економічна теорія
Купрієнко І.А. 508
Іноземна мова за ПС
Дерев'янко Л.І 416
---------------
---------------
Ч
Е
Т
В
Е
Р
I Інженерна графіка
Носач Е.А 402 Потапенко О.А 502
Іноземна мова за ПС
Енвальд О.С 504
Математика
Худякова В.Е 510
КП - Залізничні станції та вузли
Мураховська Г.В 403
Технологія галузі
Бідкова А.В 408
Промислова електроніка
Білошицька Л.Ф. 301
---------------
Комп'ютерна логіка
Вдовіна О.В 13
Гроші і кредит
Купрієнко І.А 508
Фінанси підприємства
Купрієнко І.А 508
II Математика
Худякова В.Е 510
Основи правознавства
Дмитрієва О.В. 418
Інженерна графіка
Носач Е.А 402 Потапенко О.А 502
Залізничні станції та вузли
Мураховська Г.В 403
Географія шляхів сполучення
Коваль М.П 406
Іноземна мова за ПС
Енвальд О.С 504
Електротехніка з основами електроніки
Каптановська О.М 312
Електричні вимірювання
Шевчекно Є.Г 16
Програмування
Вдовіна О.В 13
Казачейська справа
Купрієнко І.А 508
III Основи правознавства
Дмитрієва О.В. 418
Математика
Худякова В.Е 510
Економічна теорія
Литвак Ю.П 514
Математика
Воробйова Н.О. 512
Залізничні станції та вузли
Никитенко Т.Л. 407 КП - 14:00
Електротехніка та електровимірювання
Каптановська О.М 312
Основи автоматики
Шевчекно Є.Г 16
---------------
Основи правознавства
Дмитрієва О.В. 418
IV Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
П
`
Я
Т
Н
И
Ц
Я
I Безпека жяттедіяльності
Зінченко Г.Б 518
---------------
Іноземна мова за ПС
Дмитрієва О.В. 418 Енвальд О.С 504
Іноземна мова за ПС
Дерев'янко Л.І 416
Математика
Воробйова Н.О. 512
Українська мова
Куксіна Л.О 505
---------------
Фізична культура
Лущін О.В.
Фінанси
Кіржа Х.Ю 403
II Екологія
Зінченко Г.Б 518
Українська мова
Куксіна Л.О 507
Іноземна мова за ПС
Енвальд О.С 504
Електротехніка з основами електроніки
Білошицька Л.Ф. 301
Фізика
Богатирьов Ю.І 307
Іноземна мова за ПС
Дерев'янко Л.І 416
Інженерна графіка
Носач Е.А 402
Потапенко О.А 502
Українська мова
Фізична культура
Доброскок О.В.
Комп'ютерна логіка
Вдовіна О.В 13
Фізична культура
Лущін О.В.
III Українська мова
Куксіна Л.О 507
Іноземна мова за ПС
Дерев'янко Л.І 416
Безпека жяттедіяльності
Зінченко Г.Б 518
---------------
Економічна теорія
Кіржа Х.Ю 403
Фізика
Богатирьов Ю.І 307
Промислова електроніка
Білошицька Л.Ф. 301
Інженерна графіка
Потапенко О.А. 502
Програмування
Вдовіна О.В 13
Бухгалтерський облік
Литвак Ю.П 514
IV ---------------
Екологія
Зінченко Г.Б 518
---------------
---------------
Економічна теорія
Кіржа Х.Ю 403
---------------
---------------
КР - Програмування
Вдовіна О.В 13
Фінансовий облік
Литвак Ю.П 514
Розклад занять ІІІ курсу на ІІ семестр 2018 н.р.
П
О
Н
Е
Д
I
Л
О
К
I 3Т1 3Т2 3Р1 3Д1 3Д2 3Е1 3Ш1 3ОТ1 3БО1
Технологія ремонту
Корнєв Д.Г. 209
Охорона праці
Зінченко Г.Б. 518
Економіка, організація і планування вагонного господарства
Литвак Ю.П. 6
Фізичне виховання
Доброскок О.В
Охорона праці
Леонова О.О. 316
Організація експлуатації пристроїв електропостачання залізниць
Філатова Л.Б 8
Фізичне виховання
Лущін О.В.
Архітектура комп'ютерів
Кремер О.О. 19
Облік і звітність бюджетних установ
Купрієнко І.А 508
II Охорона праці
Зінченко Г.Б. 518
Технологія ремонту
Корнєв Д.Г. 209
Основи промислової електроніки
Білошицька Л.Ф 301
Охорона праці
Леонова О.О. 316
Фізичне виховання
Доброскок О.В
Релейний захист,автоматика і телемеханіка
Філатова Л.Б 8
Практичні роботи на ПК
Колесник Н.В. 10
Комп'ютерні системи і мережі
Кремер О.О 19
Контроль і ревізія
Кіржа Х.Ю 403
III Фізичне виховання
Прокоп О.М
Основи промислової електроніки
Білошицька Л.Ф 301
Холодильні машини та УКП
Михайлова В.В. 1
Лабораторний практикум
Дмитраш Т.І 414 Родоманова І.С 412
Організація пасажирських перевезень
Мураховська А.В. 407
Контактна мережа
Острянін А.В. 314
Охорона праці
Зінченко Г.Б. 518
Економіка і планування виробництва
Колесник Н.В 10
Фінансовий облік
Литвак Ю.П 514
IV Основи промислової електроніки
Білошицька Л.Ф 301
Фізичне виховання
Прокоп О.М
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Михайлова Л.В. 23
Лабораторний практикум
Дмитраш Т.І 414 Родоманова І.С 412
КП - Організація руху поїздів
Кіржа Т.І. 406
Технічне обслуговування та ремонт пристроїв електропостачання залізниць
Острянін А.В 314
Автоматизовані системи інтервального регулювання рухом поїздів
Добровольська О.Т. 18
Теорія електромагнітних кіл
Каптановська О.М. 312
---------------
В
I
В
Т
О
Р
О
К
I Електрорухомий склад залізниць
Маковцев І.І. 5
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Береза Р.Р 5-А
Тепловози та дизель-поїзди
Приймак А.П. 7
Українська мова за ПС
Куксіна Л.О. 307
Лабораторний практикум
Дмитраш Т.І 414 Родоманова І.С 412
Організація вантажної і комерційної роботи
Бідкова А.В 408
Електричні станції і підстанції
Дехтяр Л.М 8-А
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Юдіна О.А 18-А
Теорія електромагнітних кіл
Каптановська О.М. 312
Економічний аналіз галузі
Томіліна О.В 9
II Українська мова за ПС
Куксіна Л.О. 307
Автоматичні гальма рухомого складу
Приймак А.П. 7
Електричні апарати та кола вагонів
Єпов А.В 12
Організація вантажної і комерційної роботи
Никитенко Т.Л 407
Лабораторний практикум
Дмитраш Т.І 414 Родоманова І.С 412
Технічне обслуговування та ремонт пристроїв електропостачання залізниць
Острянін А.В 314
Автоматизовані системи керування рухом
Юдіна О.А. 16
Комп'ютерна схемотехніка
Кіріченко Я.Ф 17
Економічний аналіз
Томіліна О.В 9
III Автоматичні гальма рухомого складу
Приймак А.П. 7
Українська мова за ПС
Куксіна Л.О. 307
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Михайлова Л.В. 23
Організація пасажирських перевезень
Мураховська А.В. 406
Лабораторний практикум
Дмитраш Т.І 414 Родоманова І.С 412
Контактна мережа
Острянін А.В. 314
Фізичне виховання
Лущін О.В.
Вища математика
Воробйова Н.О. 512
Фінансовий облік
Литвак Ю.П 514
IV Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Береза Р.Р 5-А
Тепловози та дизель-поїзди
Приймак А.П. 7
---------------
Автоматичні гальма вагонів
Михайлова Л.В. 23
КП - Організація руху поїздів
Кіржа Т.І. 406
Лабораторний практикум
Дмитраш Т.І 414 Родоманова І.С 412
КП - Контактна мережа
Острянін А.В. 314
Практичні роботи на ПК
Колесник Н.В. 10
Українська мова за ПС
Куксіна Л.О 307
Бухгалтерський облік галузі
Литвак Ю.П 514
С
Е
Р
Е
Д
А
I Тепловози та дизель-поїзди
Приймак А.П. 7
Електрорухомий склад залізниць
Маковцев І.І. 5
Основи промислової електроніки
Білошицька Л.Ф 301
Організація пасажирських перевезень
Мураховська А.В. 406
Українська мова за ПС
Болотникова О.В 212
Фізичне Виховання
Чорнодуб О.М
Електропостачання систем СЦБ
Добровольська О.Т 18
Фізичне виховання
Прокоп О.М.
---------------
II Автоматичні гальма рухомого складу
Приймак А.П. 7
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Береза Р.Р 5-А
Фізичне виховання
Прокоп О.М
Українська мова за ПС
Болотникова О.В 212
Організація пасажирських перевезень
Мураховська А.В. 406
Релейний захист,автоматика і телемеханіка
Філатова Л.Б 8
Автоматизовані системи інтервального регулювання рухом поїздів
Добровольська О.Т. 18
Архітектура комп'ютерів
Кремер О.О. 19
Українська мова за ПС
Куксіна Л.О 507
III Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Береза Р.Р 5-А
Фізичне виховання
Прокоп О.М
Економіка, організація і планування вагонного господарства
Литвак Ю.П. 6
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Дмитраш Т.І 414
Організація руху поїздів
Кіржа Т.І. 406
Українська мова за ПС
Куксіна Л.О 507
Охорона праці
Зінченко Г.Б. 518
Комп'ютерні системи і мережі
Кремер О.О 19
Контроль і ревізія
Кіржа Х.Ю 403
IV Фізичне виховання
Прокоп О.М
---------------
---------------
Організація руху поїздів
Родоманова І.С. 412
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Дмитраш Т.І 414
Охорона праці
Зінченко Г.Б. 518
Українська мова за ПС
Куксіна Л.О 507
---------------
Аудит
Кіржа Х.Ю 403
Ч
Е
Т
В
Е
Р
I Технологія ремонту
Корнєв Д.Г. 209
Охорона праці
Зінченко Г.Б. 518
Технологія ремонту рухомого складу
Притика Л.М 3
КП - Організація руху поїздів
Кіржа Т.І. 406
---------------
Електричні мережі
Дехтяр Л.М 8-А
Монтаж,обслуговування, ремонт і діагностикапристроїв СЦБ.
Шевченко Є.Г 16
Комп'ютерна схемотехніка
Кіріченко Я.Ф 17
Економічний аналіз
Томіліна О.В 9
II Основи промислової електроніки
Білошицька Л.Ф 301
Технологія ремонту
Корнєв Д.Г. 209
Охорона праці
Зінченко Г.Б. 518
Організація вантажної і комерційної роботи
Никитенко Т.Л 407
Організація вантажної і комерційної роботи
Бідкова А.В 408
Електричні станції і підстанції
Дехтяр Л.М. 8-А
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Юдіна О.А 18-А
Вища математика
Воробйова Н.О. 512
Фінансовий облік
Литвак Ю.П 514
III Охорона праці
Зінченко Г.Б. 518
Основи промислової електроніки
Білошицька Л.Ф 301
Електричні апарати та кола вагонів
Єпов А.В 12
Організація руху поїздів
Родоманова І.С. 412
Організація руху поїздів
Кіржа Т.І. 406
КП
-
Електропостачання залізниць
Дехтяр Л.М 8-А
Автоматизовані системи керування рухом
Юдіна О.А. 18-А
Архітектура комп'ютерів
Кремер О.О. 19
Облік і звітність бюджетних установ
Купрієнко І.А 508
IV Кураторська година
Куратосрька година
Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
Охорона праці ,Зінченко Г.Б. 518 ,Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
Інформаційні системи ,Купрієнко І.А 508
П
`
Я
Т
Н
И
Ц
Я
I Електропостачання залізниць
Колісник О.С 4
Технологія ремонту
Корнєв Д.Г. 209
Технологія ремонту рухомого складу
Притика Л.М 3
Організація руху поїздів
Родоманова І.С. 412
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Дмитраш Т.І 414
Електричні мережі

---------------
КП - Автоматизовані системи інтервального регулювання рухом поїздів
Добровольська О.Т. 18
Фізичне виховання
Прокоп О.М.
Фінансовий облік
Литвак Ю.П 514
II Технологія ремонту
Корнєв Д.Г. 209
Електропостачання залізниць
Колісник О.С 4
Фізичне виховання
Прокоп О.М
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Дмитраш Т.І 414
Організація руху поїздів
Кіржа Т.І. 406
Електропостачання залізниць
Дехтяр Л.М 8-А
Автоматизовані системи інтервального регулювання рухом поїздів
Добровольська О.Т. 18
Комп'ютерна схемотехніка
Кіріченко Я.Ф 17
Контроль і ревізія
Кіржа Х.Ю 403
III ---------------
Тепловози та дизель-поїзди
Приймак А.П. 7
Холодильні машини та УКП
Михайлова В.В. 1
Фізичне виховання
Доброскок О.В
Організація пасажирських перевезень
Мураховська А.В. 406
Фізичне Виховання
Чорнодуб О.М
Електропостачання систем СЦБ
Добровольська О.Т 18
Економіка і планування виробництва
Колесник Н.В 10
Облік і звітність бюджетних установ
Купрієнко І.А 508
IV ---------------
Автоматичні гальма рухомого складу
Приймак А.П. 7
---------------
Організація пасажирських перевезень
Мураховська А.В. 406
Фізичне виховання
Доброскок О.В
---------------
---------------
КР - Економіка і планування виробництва
Колесник Н.В 10
Статистика галузі
Купрієнко І.А 508
Розклад занять VІ курсу на ІІ семестр 2018 н.р.
П
О
Н
Е
Д
I
Л
О
К
I 4Т1 4Т2 4Р1 4Р2 4Д1 4Д2 4Е1 4Ш1 4ОТ1
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Береза Р.Р

5-А
КП - Економіка і планування виробництва
Колісник О.С. 4
Холодильні машини та УКП
Михайлова В.В. 1
---------------
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Дмитраш Т.І 414
Економіка, організація і планування
Родоманова І.С. 412
Релейний захист, автоматизація та механізація
Фіалковська Л.О 15
---------------
Автоматизовані системи інтервального регулювання руху поїздів
Добровольська О.Т. 18
Теорія ймовірності
Колесник Н.В. 10

Дискретна математика
II Основи локомотивної тяги
Береза Р.Р.
Економіка і планування виробництва
Колісник О.С. 4
Організація перевезень вантажів і пасажирів
Михайлова В.В. 1
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху


Михайлова Л.В. 23
Економіка, організація і планування
Родоманова І.С. 412
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Дмитраш Т.І 414
Енергозбереження
Фіалковська Л.О 15
Автоматизовані системи телеуправління і телесигналізації
Добровольська О.Т. 18
Операційні системи

Кіріченко Я.Ф. 17
III Економіка і планування виробництва
Колісник О.С. 4
Основи локомотивної тяги
Береза Р.Р.
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху


Михайлова Л.В. 23
Електричні апарти та кола вагонів
Єпов А.В 12
Основи управлінської діяльності
Кіржа Х.Ю. 403
Транспортно-експедеційне обслуговування
Швець Л.А. 407
Організація експлуатації пристроїв електропостачання
Філатова Л.Б. 8
Електропостачання систем СЦБ
Добровольська О.Т . 18
Надійність,діагностика та експлуатація КСМ
Вдовіна О.В 13
IV КП - Економіка і планування виробництва
Колісник О.С. 4
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Береза Р.Р

5-А
---------------
Обслуговування рухомого складу
Єпов А.В 12
Транспортно-експедеційне обслуговування
Швець Л.А. 407
Основи управлінської діяльності
Кіржа Х.Ю. 403
---------------
---------------
---------------
В
I
В
Т
О
Р
О
К
I ---------------

Автогальма рухомого складу

Приймак А.П. 7
Автоматичні гальма вагонів
Михайлова Л.В. 23
Холодильні машини та УКП
Михайлова В.В. 1
Автоматизовані системи управління на залізничному транспорті
Коваль М.П. 406
Транспортно-експедеційне обслуговування
Швець Л.А. 407
Релейний захист, автоматизація та механізація
Фіалковська Л.О 15
Автоматизовані станційні системи керування рухом
Шведун Л.І. 14
Інженерна та комп'ютерна графіка
Кремер.О.О 19
II Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Береза Р.Р

Електрорухомий склад залізниць
Корнєв Д.Г 209
Холодильні машини та УКП
Михайлова В.В. 1
Автоматичні гальма вагонів
Михайлова Л.В. 23
Транспортно-експедеційне обслуговування
Швець Л.А. 407
Автоматизовані системи управління на залізничному транспорті
Коваль М.П. 406
Економіка і планування електропостачання залізниць
Дехтяр Л.М
Монтаж, обслуговування, ремонт і діагностика пристроїв СЦБ
Шевченко Є.Г. 2
Комп'ютерні системи і мережі
Кремер.О.О 19
III Електрорухомий склад залізниць
Корнєв Д.Г 209
Економіка і планування виробництва
Колісник О.С. 4
Електричні апарти та кола вагонів
Єпов А.В 12
---------------
Організація вантажних та комерційних робіт
Бідкова А.В 408
Організація вантажних та комерційних робіт
Никитенко Т.Л 407
Електричні станції і підстанції
Дехтяр Л.М
Економіка, організація і планування виробництва
Юдіна О.А 16
Економіка,організація і планування
Колесник Н.В. 10
IV Економіка і планування виробництва
Колісник О.С. 4
---------------
Обслуговування рухомого складу
Єпов А.В 12
---------------
---------------
---------------
КП - Електричні станції і підстанції
Дехтяр Л.М
Автоматизовані системи телеуправління і телесигналізації
Д
обровольська О.Т. 18
КР - Системне програмування
Кіріченко Я.Ф. 17
С
Е
Р
Е
Д
А
I Електрорухомий склад залізниць
Корнєв Д.Г 209
---------------
Організація перевезень вантажів і пасажирів
Михайлова В.В. 1
Технологія ремонту вагонів
Притика Л.М. 3
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Дмитраш Т.І 414
Основи управлінської діяльності
Кіржа Х.Ю. 403
Електропостачання залізниць
Дехтяр Л.М.
Автоматизовані станційні системи керування рухом
Шведун Л.І. 14
---------------
II Технологія ремонту тягового рухомого складу
Корнєв Д.Г. 209
---------------
Технологія ремонту вагонів
Притика Л.М. 3
Організація перевезень вантажів і пасажирів
Михайлова В.В. 1
Основи управлінської діяльності
Кіржа Х.Ю. 403
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Дмитраш Т.І 414
Економіка і планування електропостачання залізниць
Дехтяр Л.М
Монтаж, обслуговування, ремонт і діагностика пристроїв СЦБ
Шевченко Є.Г. 16
Операційні системи
Кіріченко Я.Ф. 17
III Автогальма рухомого складу
Приймак А.П. 7
Електрорухомий склад залізниць
Корнєв Д.Г 209
Економіка, організація і планування вагонного господарства
Притика Л.М. 3
Електричні апарти та кола вагонів
Єпов А.В 12
Організація вантажних та комерційних робіт
Бідкова А.В 408
Економіка, організація і планування
Родоманова І.С. 412
Організація експлуатації пристроїв електропостачання
Філатова Л.Б. 8
Автоматизовані системи інтервального регулювання руху поїздів
Добровольська О.Т. 18
Системне програмування
Кіріченко Я.Ф. 17
IV ---------------
Технологія ремонту тягового рухомого складу
Корнєв Д.Г. 209
---------------
Економіка, організація і планування вагонного господарства
Притика Л.М. 3
---------------
---------------
---------------
---------------
Комп'ютерні системи і мережі
Кремер.О.О 19
Ч
Е
Т
В
Е
Р
I Основи локомотивної тяги
Береза Р.Р.
Тепловози та дизель-поїзди
Приймак А.П. 7
Обслуговування рухомого складу
Єпов А.В 12
Автоматичні гальма вагонів
Михайлова Л.В. 23
Економіка, організація і планування
Родоманова І.С. 412
Організація вантажних та комерційних робіт
Никитенко Т.Л 407
Основи стандартизації
Носач Е.А. 402
---------------
Надійність,діагностика та експлуатація КСМ
Вдовіна О.В 13
II Тепловози та дизель-поїзди
Приймак А.П. 7
Основи локомотивної тяги
Береза Р.Р.
Автоматичні гальма вагонів
Михайлова Л.В. 23
Обслуговування рухомого складу
Єпов А.В 12
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Дмитраш Т.І 414
Економіка, організація і планування
Родоманова І.С. 412
Релейний захист, автоматизація та механізація
Фіалковська Л.О 15
Монтаж, обслуговування, ремонт і діагностика пристроїв СЦБ

Шевченко Є.Г. 16
КП Автоматизовані станційні системи керування рухом
Інженерна та комп'ютерна графіка
Кремер.О.О 19

Комп'ютерні системи і мережі
III Електрорухомий склад залізниць

Корнєв Д.Г 209
КП - Технологія ремонту тягового рухомого складу
Автогальма рухомого складу
Приймак А.П. 7
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху


Технологія ремонту вагонів

Притика Л.М. 3
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Організація вантажних та комерційних робіт
Бідкова А.В 408
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Дмитраш Т.І 414
Техніка високих напруг
Острянін А.В. 314
Автоматизовані станційні системи керування рухом
Шведун Л.І. 14
---------------
IV ,Автогальма рухомого складу , ,Приймак А.П. 7
Електрорухомий склад залізниць , ,Корнєв Д.Г 209 ,КП - Технологія ремонту тягового рухомого складу , Корнєв Д.Г. 209
Кураторська година 14:00 КП - Технологія ремонту вагонів Павленко І.П. 6
Кураторська година 13:30 КП - Технологія ремонту вагонів Притика Л.М. 3
Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
Кураторська година
П
`
Я
Т
Н
И
Ц
Я
I Тепловози та дизель-поїзди
Приймак А.П. 7
Технічна експлуатація залізниць та безпека руху
Береза Р.Р

---------------
Організація перевезень вантажів і пасажирів
Михайлова В.В. 1
---------------
Організація вантажних та комерційних робіт
Никитенко Т.Л 407
Технологія обслуговування та ремонт пристроїв електропостачання залізниць
Острянін А.В 314
Основи управлінської діяльності
Купрієнко І.А. 508
Теорія ймовірності
Колесник Н.В. 10
II Основи локомотивної тяги
Береза Р.Р.
Тепловози та дизель-поїзди
Приймак А.П. 7
Економіка, організація і планування вагонного господарства
Притика Л.М. 3
Холодильні машини та УКП
Михайлова В.В. 1
Економіка, організація і планування
Родоманова І.С. 412
Автоматизовані системи управління на залізничному транспорті
Коваль М.П. 406
Основи управлінської діяльності
Купрієнко І.А. 508
Економіка, організація і планування виробництва
Юдіна О.А 16
Дискретна математика
Колесник Н.В. 10
III Електрорухомий склад залізниць
Корнєв Д.Г 209
Основи локомотивної тяги
Береза Р.Р.
Електричні апарти та кола вагонів
Єпов А.В 12
Економіка, організація і планування вагонного господарства
Притика Л.М. 3
Автоматизовані системи управління на залізничному транспорті
Коваль М.П. 406
Економіка, організація і планування
Родоманова І.С. 412
Електропостачання залізниць
Дехтяр Л.М.
Автоматизовані системи телеуправління і телесигналізації
Добровольська О.Т. 18
Операційні системи
Кіріченко Я.Ф. 17
IV ---------------
Електрорухомий склад залізниць
Корнєв Д.Г 209
КП - Економіка, організація і планування вагонного господарства

---------------
КП - Економіка, організація і планування вагонного господарства
Притика Л.М. 3
КР - Економіка, організація і планування
Родоманова І.С. 412
КП - Економіка, організація і планування
Родоманова І.С. 412
---------------
Економіка і планування електропостачання залізниць

Дехтяр Л.М 8А
Основи стандартизації
Носач Е.А 402
Системне програмування
Кіріченко Я.Ф. 17